Konference

Zámek Mělník

Zámek Mělník

Konferencí se přibližně účastní dvě stě osob z České republiky a ze zahraničí (Slovenská republika, Polsko, Maďarsko, Německo, Rakousko, Anglie, Francie, Belgie). Účastníky jsou zejména zástupci energetických, plynárenských a teplárenských společností, ministerstev, bank a poradenských společností z tuzemska a zahraničí. Přednášející jsou zástupci státních orgánů, evropských institucí (European Commission, European Parliament), mezinarodnich instituci (International Energy Agency), tuzemští a zahraniční odborníci zabývající se situací v české energetice, a také strategičtí investoři mající své aktivity v této oblasti.

První dvě konference (1995, 1997) pořádala sama Euroenergy, a to pod záštitou Ministerstva obchodu a průmyslu České republiky. Třetí konference (1999) byla organizována ve spolupráci s REASy (osm českých regionálních elektroenergetických distribučních společností) a ČEZ, a. s. Čtvrtá a pátá (2001, 2003) konference byla organizována ve spolupráci s REASy, ČEZ, a. s. a ČEPS, a.s. Konference v roce 2005 byla organizována ve spolupráci se společnostmi ČEPS, a.s., ČEZ, a. s., E.ON Česká republika, a.s., Pražská energetika, a.s., Severočeská energetika, a.s., Severomoravská energetika, a.s., Středočeská energetická a.s., Východočeská energetika, a.s. a Západočeská energetika, a.s., konference v roce 2007 byla organizována ve spolupráci se společnostmi ČEPS, a.s., ČEZ, a. s., E.ON Česká republika, s.r.o., Operátor trhu s elektřinou, a.s a Pražská energetika, a.s. a konference v roce 2009 byla organizován ve spolupráci se společnostmi ČEPS, a.s., ČEZ Distribuce, a. s., E.ON Česká republika, s.r.o., Operátor trhu s elektřinou, a.s. a Pražská energetika, a.s. Jubilejní desátý (2013) a devátý (2011) ročník konference byl organizován ve spolupráci se společnostmi ČEPS, a.s., ČEZ Distribuce, a. s., E.ON Česká republika, s.r.o., OTE, a.s. a PREdistribuce, a.s.

Konference, které se tradičně konají v malebném prostředí zámku Mělník, jsou vždy jedinečnou příležitostí k získání vysoce kvalitních informací a zároveň možností k exkluzivním setkáním v netradičním konferenčním prostředí.

Program konferencí